To jeszcze nie wszystko ;)

Eskapada skuterem śnieżnym YAMAHA

Liptakówka Snowmobile Wypożyczalnia skuterów śnieżnych

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Liptakówka zlokalizowana na parkingu pod stokami słynnej Kotelnicy Białczańskiej (ul.Środkowa 181g).

Do dyspozycji Gości mamy kilkanaście nowoczesnych skuterów renomowanej marki YAMAHA.

Zajmujemy się organizacją wypraw skuterowych ze specjalnie do tego przeszkolonym przewodnikiem.

Oferujemy atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych.

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla Nas sprawą priorytetową, dlatego też każdy skuter ubezpieczony jest w firmie PZU, a każdy kierowca ma do dyspozycji kask ochronny.

Organizujemy przejażdżki godzinne ub kilkugodzinne wypady. Dłuższe wypady skuterowe łączymy z gorącym poczęstunkiem po zakończeniu jazdy. Gorąco zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.

Telefony kontaktowe do przewodników:

Stanisław 600 390 290

Artur 504 762 199

Adam 882 791 594

 

Napisz do Nas!!!

wypozyczalniaskuterowsnieznych@gmail.com


Oferta

1. Regular Tour:

Propozycja 1-godzinnej wycieczki na skuterze śnieżnym. Jazda z przeszkolonym pilotem trasami Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Gliczarowa i okolic. Trasa o długości 25 kilometrów zapewni Państwu moc atrakcji, niezapomnianych wrażeń i przecudnych widoków Tatrzańskiej panoramy, które będziecie mieli okazję uwiecznić na fotografiach

290 pln / 1 h / 1 skuter 2os.

2. Snow Trip

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycję 1,5-godzinnej wycieczki z dodatkową atrakcją w postaci 20-minutowej przerwy w Karczmie zandjującej się przy górnej stacji narciarskiej "Kotelnica". Niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki na Białkę Tatrzańską, panoramę Tatr po wyczerpującej eskapadzie to z pewnością propozycja nie do odrzucenia.

420 pln / 1,5h / 1 skuter 2os. (planowany start codziennie o godzinie 12.00 spod siedziby Wypożyczalni Liptakówka znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarksim "Kotelnica").

3. Snow Safari

Długa, bo aż 3-godzinna wyprawa, której planowany start rozpoczynać się będzie codziennie o godzinie 15:00 w miejscu siedziby Wypożyczalni skuterów śnieżnych Liptakówka na parkingu pod kompleksem słynnej "Kotelnicy". Jazda z przeszkolonym pilotem trasami Białki Tatrzańskie, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie atrakcyjnej wycieczki zaprosimy Państwa na przerwę oraz gorący posiłek lub ognisko w cudnej, górskiej scenerii (kiełbasa, pieczywo, dodatki i gorąca herbat), podziwiamy Panoramę Tatrm robimy liczne zdjęcia pamiątkowe.

770pln/3h/ 1 skuter 2os.

4. Extreme Tour:

Propozycja 3-godzinnej wycieczki opracowana specjalnie dla smakoszy adrenaliny i mocnych wrażeń, dla tych, którzy mieli już wcześniej kontakt z jazdą na skuterze śnieżnym. Długa eskapada po bardziej zaawansowanych trasach zapewni odpowiednią dawkę wrażeń i pozytywnych emocji. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. Czas trwania eskapady ustalicie sobie Państwo sami, my proponujemy trzy godziny po których naszym zdaniem będziecie w pełni usatysfakcjonowani, w czasie wycieczki przerwa na posiłek w pieknej scenerii.

920 pln / 3 h / 1 skuter (1 osoba)

4. All Day Long Tour:

Propozycja całodniowej 8 - godzinnej wyprawy dla wytrwałych miłośników śnieżnych szaleństw. Czas rozpoczęcia wycieczki to godzina 10:00 w miejscu naszej wypożyczalni pod kompleksem narciarskim Kotelnica Białczańska. Długość pokonywanej trasy to od 100 do 120 km w zależności od upodobań klienta. Dajemy Państwu niepowtarzalną okazję zwiedzenia sporej części Podhala i Spiszu. Niezapomniane wrażenia, przecudne widoki zapadające głęboko w serca to nie wszystko co proponujemy. 
Zapraszamy również do regionalnej karczmy na gorący poczęstunek.

1300 pln / 1 skuter / (1 osoba)

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego też każdy skuter ubezpieczony jest w firmie PZU, a każdy kierowca ma do dyspozycji kask ochronny.

Przejdź na stronę wypożyczalni