Facebook Instagram
To jeszcze nie wszystko ;)

Sylwester w górach


Jak komfortowo spędzić sylwester? W górach! Jest to wymarzona okolica do przywitania Nowego Roku. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie sposób spędzenia tej wyjątkowej nocy będzie rzutował na całym kolejnym roku. Warto więc z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować swoje plany na sylwestra. W hotelu z basenem na brak atrakcji zdecydowanie nie można narzekać, dlatego nasi goście zawsze znajdują wiele sposobów na spędzenie wolnego czasu. Z przyjemnością gościm kolejne osoby, które chcą spędzić magiczny sylwester w górach.

Sylwester w hotelu z basenem dla pełnego wypoczynku

Koniec roku to przede wszystkim czas podsumowań tego, co zdarzyło się w przeciągu ostatnich miesięcy. Z pewnością obfitowały one w natłok obowiązków, co powinno skłonić do rozważnego wyboru aktywności zaplanowanej na sylwestra. W hotelu z basenem wszelkie obowiązki odchodzą w zapomnienie, ponieważ to właśnie tutaj można skorzystać z niepowtarzalnej możliwości błogiego relaksu. Komfortowe pokoje pozwalają w odpowiednim momencie zanurzyć się przyjemnej pościeli i zapaść w komfortowy, regenerujący sen. Gdy natomiast przyjdzie okazja na skorzystanie z wodnych przyjemności, przygotowany przez nas basen będzie oczekiwał na gości. Jesteśmy pewni, że sylwester w górach bardzo szybko stanie się nową tradycją, którą będzie można pielęgnować przez kolejne lata.

Sylwester w spa dla dwojga

W ferworze codziennych obowiązków czasem bardzo trudno jest wygospodarować chwilę dla siebie, nie mówiąc już o aktywnościach z partnerem. Chcąc spędzić miło czas we dwoje, warto wybrać właśnie sylwester. Jest to dzień, w którym oprócz podsumowań można też zrobić coś dla dobra relacji. Sylwester w spa dla dwojga jest ku temu najlepszą okazją.

Oprócz wygodnej bazy noclegowej oferujemy również szeroką gamę zabiegów odprężających ciało i umysł, takich jak rozluźniające masaże czy błogie kąpiele. Stosowanie określonych technik jest najlepszą drogą do osiągnięcia pełnego stanu odprężenia, co natomiast świetnie dopasowuje się do celu wyjazdu na sylwester w górach. W strefie spa można szybko zapomnieć o problemach dnia codziennego i wreszcie skupić się na potrzebach ciała i umysłu. My natomiast w profesjonalny sposób zadbamy o resztę.

Sylwester w górach dla dwojga - powitanie Nowego Roku w magicznym otoczeniu

Sylwester to wyjątkowy czas, który powinien kojarzyć się dobrze jeszcze na długo po jego zakończeniu. Można mieć wpływ na wygląd tych wspomnień podczas wyboru odpowiedniego miejsca na romantyczny wyjazd. Sylwester w górach dla dwojga to świetny pomysł, szczególnie dla tych najbardziej zabieganych osób, które na co nie dzień nie mają czasu na zajęcie się swoimi potrzebami. Podczas sylwestra w górach można więc korzystać nie tylko z rozbudowanej bazy narciarskiej oraz perfekcyjnie przygotowanych do jazdy stoków, ale również licznych zabiegów relaksujących, które pomagają się odprężyć.

Dlaczego warto spędzić sylwester w hotelu z basenem?

Niektórzy wolą aktywny wypoczynek, inni natomiast spokojniejsze klimaty. Co w przypadku połączenia tych dwóch światów? Sylwester w górach dla dwojga dostępny w naszej ofercie udowadnia, że jest to połączenie, które zdecydowanie ma prawo się udać. Na aktywnych czekają dowolne opcje uprawiania sportów zimowych w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Po aktywnym wypoczynku na nartach czy snowboardzie nadchodzi czas na relaks i odpoczynek. Pozwala to naładować baterie na kolejny rok i wrócić do swojej codzienności ze zdwojoną siłą i dużą energią. Zanim to jednak nastąpi, serdecznie zapraszamy do naszego hotelu na niezapomniany sylwester w górach.