Totalny zjazd cenowy najlepsze ceny w roku 5.04.21R-25.06.21R.
SPA HOTELU, SALA FITNESS CZYNNE BEZ ZMIAN NA WYŁĄCZNOŚĆ
POBYTY W TYGODNIU NIEDZIELA-CZWARTEK (włącznie)
POBYTY WEEKENDOWE PT/SB,SB/ND
Typ pokoju |
Cena za jedną dobę za osobę ze śniadaniem bufetowym |
1-osobowy |
100zł (w tygodniu) 135zł (Pt/Sb, Sb/Nd weekend) |
2-osobowy Standard 3-osobowy Standard Studio Standard (2+2) |
100zł (w tygodniu) 120zł (Pt/Sb, Sb/Nd weekend) |
2-osobowy Lux Studio Lux (2+2) |
110zł (w tygodniu) 130zł (Pt/Sb, Sb/Nd weekend) |
4-osobowy Standard |
90zł (w tygodniu) 110zł (Pt/Sb, Sb/Nd weekend) |
pobyt dziecka od 4 do 12 lat |
80zł (w tygodniu) 90zł (Pt/Sb, Sb/Nd weekend) |
Cennik dotyczy terminu 5.04.21r.-25.06.21r z wyłączeniem terminów 1-4.04.21r. oraz 29.04.21r.-4.05.21r.
POWYŻSZA CENA NOCLEGU ZAWIERA:
noclegi w komfortowych pokojach
śniadania w formie obfitego bufetu (raz w tygodniu w Sobotę BOGATY BUFET REGIONALNY lokalne specjały,w Niedzielę BUFET HEALTHY FOOD propozycje zdrowych przekąsek)
W PIĄTKI WIECZÓR FILMOWY, SŁODKOŚCI DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH GOŚCI OD GODZINY 17.00 W SALI BANKIETOWEJ
HIT NOC W SPA Godzinny seans Aromaterapii połączony z Muzykoterapią w każdy Wtorek, Czwartek oraz w Sobotę (dla Gości przebywających na pobytach minimum 2 noclegowych jedna Noc w cenie, dotyczy Kwietnia)
lub
HIT NOC BASENOWA Godzinny seans Aromaterapii połączony z Muzykoterapią w każdy Wtorek, Czwartek oraz w Sobotę (dla Gości przebywających na pobytach minimum 2 noclegowych jedna Noc w cenie, dotyczy Maja, Czerwca)
zawiera:
-lekkie owoce typu arbuz, melon
-wodę mineralną ze świeżą cytryną oraz miętą
-seans z użyciem olejków aromatycznych w tym olejków eterycznych do poprawy psychicznego lub fizycznego samopoczucia
-seans muzykoterapii w celu przywracania zdrowia lub poprawy funkcjonowania osób z różnorodnymi problemami natury emocjonalnej jak również poprawy nastroju
*Noce SPA dostępne tylko dla osób dorosłych
Sala Fitness (bieżnia, rower pionowy oraz pionowy, rowery spinningowe, ergometr wioślarski, urządzenie Flexstrider marki LifeFitness )
10% rabatu na wszystkie zabiegi na twarz i ciało na bazie kosmetyków Farmona w Dolce Vita Spa&WellnessHotelu Liptakówka***
nielimitowany wstęp do części rekreacyjnej Spa Hotelu tj.: sauna sucha, sauna parowa, kilkuosobowe jacuzzi(NOWOŚĆ DWIE DUŻE WANNY DLA OKOŁO 10 OSÓB) codziennie w godzinach od 18:00 - 22:00 (w weekendy tj.Piątki i Soboty Spa czynne od 15.00-23.00)
nielimitowany wstęp do Sali Zabaw: Małpi Gaj(NOWOŚĆ), piłkarzyki,domek zabaw, cymbergaj
2 godziny gry w x-box dla najmłodszych
Bilard w Karczmie Hotelu
Internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu
nieodpłatną możliwość korzystania z przechowalni sprzętu sportowego
parking monitorowany całodobowo oraz opłata klimatyczna
kartę tatrzańską uprawniającą do wielu atrakcyjnych zniżek na terenie całego Podhala oraz zniżek na Baseny termalne Bania, zniżki w wypożyczalni sprzętu pod Kotelnicą
10% rabatu na Baseny termalne Bania (możliwość zakupu biletów w Recepcji Hotelu)
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00 kończy o godzinie 11.00
Dzieci do 4 lat bezpłatnie przy dwóch osobach pełnopłatnych, niezajmujące swojego łóżka
Dwoje dzieci do 4 lat jedno bezpłatnie, drugie pobyt w cenie dostawki
Pokoje typu „Lux” to pokoje o podwyższonym standardzie, wyposażone w minibary, większość pokoi wyposażona w sofy. Pokoje o dużych metrażach około 40 m2.Studia „Lux” to luksusowe dwupokojowe mieszkania wyposażone w minibary, sofy, balkony – mieszkania o dużych metrażach
Dodatkowo odpłatnie:
Wypożyczalnia rowerów (odpłatnie, zgodnie z cennikiem, wypożyczalnia należy do Hotelu)
Szlafrok kąpielowy do wypożyczenia w hotelowej Recepcji za opłatą 11pln/pobyt.
Pareo do wypożyczenia w hotelowej Recepcji za opłatą 7pln/pobyt.
Dodatkowo do wykupienia:
Menu do wyboru spośród trzech propozycji, deklaracja Gości przed przyjazdem
Obiadokolacja serwowana: zupa, danie główne, deser, napoje: kawa, herbata, kompot
Cena 35pln/osoba dorosła, dziecko 25pln/dziecko od 4-10 lat.
Obiadokolacja serwowana: w pakiecie przy minimum 6 obiadokolacjach
Cena 30pln/osoba dorosła, 20pln/dziecko od 4-10 roku życia