menu>
  • ru
  • en


Gdzie zjeść? Restauracje Białka Tatrzańska

Kucharze Restauracji Bajka znajdującej się w Hotelu Liptakówka*** w Białce Tatrzańskiej uczą się od najlepszych...
Szefowie Kurt Scheller, Jerzy Pasikowski, Marcin Świder i inni podczas ostatniego szkolenia w Październiku 2016r. w Liptakówce przekazali Kucharzom Hotelu całe mnóstwo cennych wskazówek dotyczących przygotowania różnych rodzajów mięs głownie jagnięciny polskiej dobrej jakości...
Serdecznie zapraszamy

Szefowie Kuchni Hotelu Liptakówka*** w dniu 13.07.2015r. otrzymali Pierwszą Nagrodę w konkursie na najlepsze dania z Moskola podczas Festiwalu Moskola organizowanego przez Ośrodek Narciarski Kotelnicę Białczańską, Termę Bania oraz jednego z uczestników konkursu Hotel Bania Thermal & Ski****.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania nagrodzonych dań, które już wkrótce pojawia się w naszej karcie Restauracji.

Nagrodzone dania:
Moskol na sosie tatarskim w towarzystwie górskiego, wędzonego pstrąga okraszony bryndzą i kurką
Moskol w asyście grillowanej kaczki z pikantną konfiturą z jeżyn z musem z selera i słodkiego buraka ćwikłowego

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3934451,festiwal-moskola-w-bialce-tatrzanskiej-tlumy-na-koncertach-future-folk-i-zakopower-zdjecia,id,t.html?cookie=1

 

Hotel Liptakówka*** zadbał o to, by jego Goście nie musieli się zastanawiać, gdzie zjeść. Białka Tatrzańska to oczywiście przede wszystkim regionalna kuchnia z Podhala, dlatego w menu naszej restauracji nie mogło zabraknąć lokalnych specjałów przyrządzonych ze świeżych produktów.

Kucharze Hotelu Liptakówka*** dołożą wszelkich starań, by zaspokoić podniebienie najbardziej wymagających smakoszy. W każde danie przygotowane specjalnie dla Państwa włożą nutkę artyzmu i serce. W menu Hotelu znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne dania kuchni staropolskiej jak i regionalnej oraz wyszukane potrawy z najciekawszych zakątków świata.

W naszym Hotelu dbamy o każdy detal – szczególną wagę przywiązujemy do wystroju, ponieważ obok jakości serwowanych potraw i obsługi, to właśnie ciekawa aranżacja wnętrza wyróżnia dobre restauracje. Białka Tatrzańska to miejsce odwiedzane przez Gości o różnorodnych oczekiwaniach, dlatego nasz hotel przygotował dla nich trzy różne sale: restauracyjną, bankietową oraz regionalną, a także wydzieloną jadalnię.

Karczma u Góroli znajduje się w Hotelu Liptakówka otwarta da Gości hotelowych oraz Gości z zewnątrz, oferuje dania regionalne oraz drinki mocno rozgrzewające w tym różne rodzaje Piwa Czeskiego


Serdecznie zapraszamy

 


                                                                  

 

         

Restauracja

Jadalnia

Goście naszego hotelu mogą w komfortowych warunkach skosztować miejscowej kuchni w sali restauracyjnej, która swoim klasycznym wystrojem odpowiada standardowi pensjonatu. Jasne wnętrze, wygodne stoliki oraz zawsze gotowa do pomocy obsługa to atuty, które docenią Goście często odwiedzający restauracje. Białka Tatrzańska posiada bogatą ofertę lokali gastronomicznych, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że Goście doceniają nasze starania, wysoko oceniając nie tylko serwowane potrawy, ale także obsługę i wyważony wystrój sali restauracyjnej.

Sala Bankietowa

W przypadku zorganizowanych grup lub planowanych przyjęć – polecamy naszą salę bankietową. Bardzo przestronne wnętrze, dobrze doświetlone zarówno w sposób naturalny, jak i specjalnie zaprojektowanym systemem oświetlenia, stoliki dające możliwość dowolnej konfiguracji oraz wyważona kolorystyka – to wszystko sprawia, że wiele znaczących firm stawia naszą propozycję ponad inne lokalne restauracje. Białka Tatrzańska to idealne miejsce, na organizację firmowego bankietu oraz wielu innych imprez – oferta naszego hotelu z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Sala Regionalna

Dla wszystkich Gości, którzy cenią sobie góralską atmosferę i zastanawiają się, gdzie zjeść, Białka Tatrzańska i Hotel Liptakówka przygotowała idealną propozycję. W urządzonej w prawdziwie podhalańskim stylu sali regionalnej wszystkie miejscowe specjały będą smakować wyjątkowo. Natomiast uśmiechnięty i pomocny personel wpisujący się strojem w wystrój tego wyjątkowego miejsca, z pewnością uczyni wizytę w naszej restauracji w pełni udaną.

HOTEL LIPTAKÓWKA*** ul. Środkowa 169 A, 34-405 Białka Tatrzańska
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe