menu>
  • ru
  • en

Sale weselne w górach

"Dzien to musi być idealny.... Jedyny taki w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy. Wszystkie, które przyjdą po nim będą nosiły jego ślad. Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, aby pamięć o nim wywoływała radość i dodawała sił."

Na idealną uroczystość weselną składa się wiele elementów, jednak tylko niektóre z nich potrafią sprawić, że wszyscy Goście zapamiętają ten dzień na zawsze. Sale weselne w górach to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i zapierające dech w piersiach widoki. Regionalna kuchnia oparta na ekologicznych produktach i tradycyjnych przepisach to kolejny atut, który przyczynił się do tego, że sale weselne w górach stały się niezwykle modne. Tutejsza gościnność, poczucie kontaktu z naturą oraz malowniczo usytuowane obiekty – trudno o lepsze miejsce na urządzenie tej najważniejsze w życiu uroczystości.

Niepowtarzalne wesele w górach

Zaufanie jakim obdarzą nas Państwo, pozwalając zaaranżować Waszą uroczystość weselną, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań. Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy kilka wariantów przyjęcia weselnego. Wyśmienite menu, piękna sala weselna, ciekawa oprawa uroczystości – to wszystko zapewni pełną satysfakcję Państwa Gości. Proponujemy kompleksową organizację, pragniemy zachwycić naszą wykwintną kuchnią podniebienia najbardziej wymagających, nasycić oczy gustowną aranżacją wnętrz i stołów, jaką wyróżniają się nasze wyjątkowe sale weselne w górach.

Profesjonalna i wykwalifikowana obsługa kelnerska zadba, aby niczego nie brakowało naszym Gościom. Dzięki dużemu doświadczeniu, jakie posiada nasz personel, jesteśmy przygotowani, by sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Gości weselnych. Oferujemy zarówno organizację przyjęć jednodniowych, jak również dwudniowych, a Gościom proponujemy noclegi w komfortowo urządzonych pokojach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją obejmującą menu weselne oraz wszystkie dodatkowe atrakcje.

Pliki do pobrania

HOTEL LIPTAKÓWKA*** ul. Środkowa 169 A, 34-405 Białka Tatrzańska
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe